De aankomende dagen zullen wij een aantal berichten plaatsen met tips voor de hete zomerdag. Vandaag beginnen we met tips voor het konijn. Tip 1: Zorg voor voldoende drinkwater Tip 2: Zet het hok in de schaduw en hang hier een nat wit laken over heen. Tip 3: Vul een plastic fles voor 2/3 met water en leg deze in de vriezer. Doe vervolgens de fles in een handdoek/theedoek en leg deze in het hok. Let wel op dat er niet aan geknaagd wordt. Tip 4: Maak het hok extra vaak schoon. Een vies hok trek vliegen aan die eitjes leggen en voor maden zorgen. Om maden te voorkomen kunt u preventief gebruik maken van een spray. Neem contact op voor meer informatie over dit product.
De aankomende dagen zullen wij een aantal berichten plaatsen met tips voor de hete zomerdag.
Vandaag beginnen we met tips voor het konijn.
Tip 1: Zorg voor voldoende drinkwater
Tip 2: Zet het hok in de schaduw en hang hier een nat wit laken over heen.
Tip 3: Vul een plastic fles voor 2/3 met water en leg deze in de vriezer. Doe vervolgens de fles in een handdoek/theedoek en leg deze in het hok. Let wel op dat er niet aan geknaagd wordt.
Tip 4: Maak het hok extra vaak schoon. Een vies hok trek vliegen aan die eitjes leggen en voor maden zorgen.
Om maden te voorkomen kunt u preventief gebruik maken van een spray. Neem contact op voor meer informatie over dit product.
(Feed generated with FetchRSS)